The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth çıkış tarihi sonunda açıklandı. Pekala taşınabilir oyun ile ne vakit bulacağız? Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Electronic Arts ve Middle-Earth Enterprises işbirliğinde Capital Games tarafından Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilmekte olan fiyatsız taşınabilir oyunu, 2022 yılının Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu.

The Lord of the Rings macerasının sunulacağı söylenen oyun, J.R.R. Tolkien edebi yapıtlarından esinlenilecek ve hem eski hem de yeni oyunculara markanın fantastik dünyasını, macera, strateji ve PvE ve PvP ile toplumsal rekabet tecrübesi ile bir ortada sunan Rol Yapma Oyunu olacak. Etkileyici bir öykü anlatımı, sıra tabanlı çatışma mekaniği, derin bir koleksiyon sistemi ve The Lord of the Rings ve The Hobbit evreninden birçok karakterinin yanı sıra, oynanış olarak kainata kazınmış olan çeşitli öykülerdeki büyük kötülüklere karşı verilen savaşların bahis alınacağı söylenen The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth için çıkış tarihi de sonunda netlik kazandı.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Yakın bir vakit evvel yayınlanan yeni oynanış fragmanında belirtilene nazaran, oyun ile buluşmamız 10 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek.

TLotR: Heroes of Middle-Earth Sistem Gereksinimleri

Oyunları sıkıntısız bir formda onyayabilmek için taşınabilir aygıtınızın, ihtiyaçları karşılaması gerekiyor. Pekala, Yüzüklerin Efendisi’nin yeni oyununun asgarî sistem ihtiyaçları neler?

Apple aygıtlar için en az ihtiyaçlar şu biçimde:

  • Tüm aygıtlar için iOS 13 ve üzeri
  • iPhone 6S ve üzeri

Android aygıtlar için en az sistem ihtiyaçları şu halde:

  • Dört çekirdekli 1.6GHz ARM işlemci yahut daha iyisi
  • 2 GB RAM yahut üzeri
  • Android işletim sistemi 5.0 yahut üzeri

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)