The Last of Us Dönem 2 Joel’un Öyküsünü Değiştirebilir Mi?

The Last of Us Dönem 2 Joel’un öyküsünü farklı geliştirebilir mi? Yakın bir vakit evvel yayınlanan yeni bir röportajda konuşan dizi imalcileri Craig Mazin, başlarda soru işareti oluşturan bir açıklamada bulundu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: İkinci The Last of Us Dönemi Çekimleri Vancouver’da Başlayacak


The Last of Us dizisinin ikinci dönemine ait merak edilen birinci ayrıntıları öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir mühlet evvel Twitter hesabından paylaşımda bulunan Naughty Dog eş lideri Neil Druckmann, birinci görsel ile bizi heyecanlandırmıştı. Bunun üzerinden çok geçmeden de çekimleri için Vancouver kentinin seçildiğini de öğrenmiştik.

Şu an için ne vakit başlayacağı bilinmez iken, yeni dönemin birinci kısmının yayın tarihini konuşmak için de elbette hayli erken fakat üretimciler Craig Mazin ve Neil Druckmann farklı açıklamalar yapmaya da devam ediyorlar.


SPOILER UYARISI: Dizinin birinci dönemini izlememişseniz yahut devam oyununu oynamamışsanız, buradan sonrasını okuma kararı külliyen size aittir.


The Last of Us Dönem 2 Joel’un Öyküsünü Farklı Geliştirebilir Mi?

Dün resmi Esquire sitesine yansıyan röportajda yer alan Pedro Pascal, oyunu oynamadığını ve haliyle de sahne hakkında rastgele bir şey görmediğini lakin malumunuz ortalık oldukça ayağa kalktığı için de haberdar olduğunun farkındaymış. Röportaj sırasında ise birinci dönemde öyküye bu kadar sadık kalındıktan sonra, birebir durumun yeni dönemde ikinci oyunu açısından da devam ettirilmesi gerektiği fikrini savunuyor. Bella Ramsey ise kelam konusu sahnenin yaşanması durumunda, duygusal olarak hazır olduğundan emin olamadığını lisana getirmiş.

Sıra Mazin ve Druckmann ikilisine geldiğinde ise Mazin, karakterleri öldürmekten korkmadığını

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)