Yeni CS2 Güncellemesi Yayınlandı

Valve tarafından yeni CS2 güncellemesi yayınlandı. Pek çok yeniliğin yanı sıra, oyunun geneli için yanılgı çözümlemeleri de bulunuyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yüzlerce Oynanabilir Demo: Steam Next Fest Şubat 2024 Başladı


CS2, 2023 yılının Ağustos ayında yayınlanmıştı. Yeni bir oyundan fazla, CS:GO oyununun Source 2 motoruna taşınmış hali oluyor ve hem görsellik hem de oynanış ile ilgili pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Ortadan geçen altı aylık vaktin akabinde, birinci büyük CS2 güncellemesi de yayınlandı.

Yeni CS2 Güncellemesi: Silah Yarışı Modu Geri Döndü!

Oyunun genelindeki pek çok yanılgı için çözümleme getirilir iken, Silah Yarışı (Arms Race) modunun da geri döndüğünü söyleyelim. Bu modun oynanışına nazaran, her silah ile rakibinizi vurmalı ve birinci olabilmek için son olarak da rakibinizi bıçak ile öldürmeniz gerekiyor. Bu modun Baggage ve Shoots isimli iki harita ile geldiğini de söyleyelim. Bu haritalar, CS:GO oyununda da vardı. Silah Yarışı modundakilerin ise revizyondan geçirilmiş halleri oluyor.

Yeni güncelleme ile Kilowatt Case isimli yeni bir silah kasası da oyuna ekleniyor. Bu kasanın içeriğinde, topluluk tarafından tasarlanmış on yedi silah bitiriş hareketi ve özgün bitiriş hareketleri ile Kukri Knife bulunuyor. Ayrıyeten yeni müzik kiti ve tecrübe puanı ile alakalı bir kozmetik özellik de bulunuyor.

Oynanış tarafında ise Zeus artık tek atışta yok olmayacak. O denli ki, yine doldurabilmek için otuz saniyelik mühlet tanınacak. Bunun yanı sıra, satın alım menüsüne toplu iade yapabilme düğmesi ve birinci kişi mermi izlerini kapatabilme ayarı üzere yenilikler de bulunuyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)