Yeni Büyük WoW: Dragonflight Güncellemesi Mayıs’ta

Kasım ayında satışa sunulmuş olan yeni World of Warcraft genişletme paketi için 2023 içerik yol haritası, geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanmıştı. Blizzard Entertainment, yaptığı duyuru ile yeni büyük WoW: Dragonflight güncellemesi için Mayıs ayına işaret etti. Pekala bu güncellemede bizi neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Büyük WoW: Dragonflight Güncellemesi Geliyor

Azeroth’un şampiyonları, yakın vakitte yine açılan Forbidden Reach’teki seferlerini tamamlıyorlar. Yakında dikkatlerini yer altına çevirecekler. Dragonflight’ın sıradaki büyük içerik güncellemesi Embers of Neltharion 2 Mayıs’ta çıkıyor.

Embers of Neltharion güncellemesinin bir modülü olan Dragonflight: 2. Dönem da kısa bir müddet sonra 9 Mayıs’ta başlayacak. Güncellemeye dâhil olacakların bir kısmı aşağıda

Embers of Neltharion

Bölgesel bakımın tamamlanmasıyla birlikte 2 Mayıs 2023’te çıkacak.

İçerdiği birtakım büyük yenilikler:

YENİ BÖLGE: Zaralek Cavern

 1. Bu gizemli yer altı mağarasında yeni vazifeler, arkadaş olunacak bölge sakinleri, keşif, herkese açık maksatlar ve daha fazlası seni bekliyor.

YENİ RENOWN ÇİZGİSİ: Loamm Niffen

 1. Niffen’lar, oyunculara bu Renown sınırında ilerledikçe kilidi açılan yeni Reputation mükafatları ve faaliyetler sunacak.

EJDERHA BİNİCİLİĞİ GÜNCELLEMELERİ

 1. Ejderhaya binmeyi sevenler yeni yarış rotaları, Glyph’ler, yetenekler ve yeni ejderha Winding Slitherdrake’e erişim sağlayacak.

FACTION’LAR ORTASI GUILD SİSTEMİ

 1. Guild’lar karşı Faction’dan (Horde/Alliance) oyuncuları davet edebilecek. Bu oyuncuların Guild sohbetine, bankaya ve takvimlere erişimi olacak.

Oyuncuları ayrıyeten sınıflarda birtakım ince ayarlamalar ve dengelemeler, gösterge paneli ve arayüz güncellemeleri, kazanılacak pek çok yeni ekipman, binek ve pet bekliyor.

Dragonflight: 2. Sezon

Bölgesel bakımın tamamlanmasıyla birlikte 9 Mayıs 2023’te çıkacak.

Deathwing olarak nam salmış eski Toprağın Bekçisi Neltharion, Dragon Isles’ın derinliklerinde bâtın bir laboratuvar bulunduruyordu. Hem yeni hür kalmış Incarnate’lar hem de Scalecommander Sarkareth liderliğindeki asi bir Dracthyr kümesi laboratuvara erişmek ve Neltharion’ın uzun müddettir gizli olan sırlarının denetimini ele geçirmek için savaşırken tehdit oluşturuyor.

YENİ BASKIN: Aberrus, the Shadowed Crucible

 1. Oyuncular burada hem Incarnate’lara hem de Dracthyr’lerin mirasına sahip çıkmak isteyen Scalecommander Sarkareth’e mani olmaya çalışırken dokuz boss’a karşı savaşacak.
 2. Tıpkı 1. Sezon’da olduğu üzere Olağan, Heroic ve Mythic zorluklar tıpkı anda çıkacak.

YENİ MYTHIC+ ROTASYONU:

Geriye kalan Dragonflight zindanları savaşa dâhil oluyor:

 1. Brackenhide Hollow
 2. Halls of Infusion
 3. Uldaman: Legacy of Tyr
 4. Neltharus

Önceki genişleme paketlerinden dört zindan M+ rotasyonuna yenilik katacak zorluklar sunuyor:

 • Freehold, Battle for Azeroth
 • The Underrot, Battle for Azeroth
 • Neltharion’s Lair, Legion
 • Vortex Pinnacle, Cataclysm

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)