ÜSTÜN BOMBERMAN R 2, 14 Eylül’de Çıkıyor

Konami’nin ismini büyük harflerle yazdığı MUHTEŞEM BOMBERMAN R 2, tüm dünyada birebir anda 14 Eylül günü yayınlanacak.

Serideki en fazla oynanış içeriğine sahip bomba üzere bir parti oyunu olan MUHTEŞEM BOMBERMAN R 2’de galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için yepisyeni tek oyunculu maceraya dalacak ya da SBR2’nin yeni Savaş Modu ile arkadaş ortamlarımızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılacağız.

SAVAŞ MODLARI:

Kale: Bu yesyeni, hücuma karşı savunma temalı savaş modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, atağı yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni karakter tiplerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun mahzurlarını patlatmalıdır.

Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için uğraş edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır fakat sırf biri galip gelebilir.

Grand Prix: Kristaller için yarışın ve öbür oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda grup savaşları eğlenceli bir curcunadır.

Standart: MUHTEŞEM BOMBERMAN R 1 ve MUHTEŞEM BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.

Yeni savaş basamakları oluşturun, oynayın ve paylaşın!

“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi kademelerini oluşturmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda diğerlerinin oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!

8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!

Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki kentleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit kozmosta bir defa daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar kozmosu kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?

SBR2 çapraz platform oynanışa müsaade verecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında piyasaya sürülecek.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)