‘Ücretsiz’ Ark: Survival Evolved Güncellemesinin Fiyatsız Olmadığı Ortaya Çıktı

Ark: Survival Evolved’un 6. yaşına girdiğini öğrendiğimde ufak çaplı bir kriz yaşadım diyebilirim. Her geçen gün daha da evrimleşen (pun intended) oyun bölümünde Ark’ın hala ayakta duruyor olması büyük bir muvaffakiyet elbette. Lakin yaşlanan grafikleri yenileme vakti gelmişti.

İşte bu sebeple Ark: Survival Evolved’un geliştiricisi Studio Wildcard, fiyatsız bir remaster versiyonun ipuçlarını vermeye başladı. Lakin bu güncelleme, sanıldığı üzere “ücretsiz” değilmiş…

  • ARK 2, Önümüzdeki Yılın Sonuna Ertelendi

Ark: Survival Ascended ismi verilen bu yeni remaster versiyon, yalnızca ve yalnızca satın alınabilecek. Studio Wildcard’ın açıklamasına nazaran bu versiyonu isteyen oyuncular, ARK Respawned Bundle isimli paketi satın almak zorunda. Bu paket içerisinde hem Ark 2’yi, hem de Ark: Survival Ascended isimli UE5 versiyonunu bulunduracak. Fiyatı ise 50 dolar olarak belirlenmiş.

Oyuncular ise şimdi Ocak ayında Studio Wildcard’ın kurucularından olan Jeremy Stieglitz’in açıklamasının altını çizerek kızgınlıklarını belirtiyor. Stieglitz, bu versiyonun büsbütün fiyatsız olduğunu söyleyen şu tweet’i atmıştı.

Siz neler düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)