Ubisoft da GTA 6 İçin Heyecanlı

Yeni GTA oyunu, yalnızca biz oyuncuları heyecanlandırmıyor. O denli ki Ubisoft da GTA 6 için sabırsızlıkla çıkış gününü bekliyor. Pekala neden? Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Take-Two, GTA 6’nın Çıkış Vakti ile İlgili İpucu Verdi


İlk fragmanının yayınlandığından bu yana gündemden düşmeyen GTA 6, en fazla beklenenler ortasında yer alıyor. Kalplerde özel bir yere sahip olan Vice City’ye geri döneceğimiz oyun, bizlere devasa bir dünya ve yeni oynanış mekanikleri ile hiç elbet ki en az Red Dead Redemption 2 kadar ayrıntı manyağı bir tecrübe sunacak. Olasılıkları düşündüğümüz vakit, hiç elbet ki yarın çıkmasını isteyeceğimiz bir oyun oluyor GTA 6. Lakin ne yazık ki 2025 yılına kadar beklememiz lazım.

Ubisoft da GTA 6 Oyununu Heyecanla Bekliyor

Yakın bir vakit evvel, geride bıraktığımız çeyreğe ait finansal raporunu yayınlayan Ubisoft firması da en az bizler kadar heyecanlanıyor. Üst Yönetici Yves Guillemot, toplantı sırasında yeni GTA oyununun satışa sunulması ile ilgili olarak son derece optimist bir konuşma yaptı. O denli ki bu durumu, oyuncu topluluğunun ve genel olarak kesimin tekrar canlanması için olağanüstü bir fırsat olarak görüyormuş Guillemot. Ayrıyeten eski ve yeni oyuncuları da cezbetme potansiyelinin altını çiziyor.

Konuşmanın ilerleyen kısımlarında Ubisoft Üst Yöneticisi, GTA üzere satış rekorları kıran serilerin yeni oyunların bölüme olan iştiraki ateşler iken, bir müddet uzak olan oyuncuların geri dönmesine ve yeni oyuncuların da adım atması ile topluluğun genişlemesine yardımcı olduğuna da dikkat çekti.

Her ne kadar şu an için GTA 6 oyununun ne vakit çıkacağı bilinmiyor olsa da, Guillemot 2026 finansal yılına yakın bir tarihte çıkacağını kestirim ediyor. Fransız yayıncı da oyunları bu devirde çıkartmayı planlıyormuş. Yani anlayacağınız üzere Ubisoft, yeni GTA oyununun yaratacağı fırtınayı kendi avantajına kullanmayı hedefliyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)