Steam’de Haftanın En Çok Satanları Açıklandı: Başkan Tekrar Kimseleri Şaşırtmıyor

Steam’de 21-28 Mart haftasının en çok satan oyunları açıklandı. Tüm dünya tekrar CS:GO çılgınlığına düşmüşken yılın oyunu adaylarından olması beklenen Resident Evil 4 Remake de listenin üst basamaklarında.

2. Bu lanetli kasabayı bu kadar özleyeceğimiz kimin aklına gelirdi ki?

Resident Evil 4 Remake bir geldi ki sormayın! Oyun dünyasına adeta remake nasıl yapılır dersi veren Capcom’un ellerinden çıkmış olan Resident Evil 4 Remake tüm mahallî ve küresel listeleri altüst etmeyi başardı.

3. Steam Deck sahiplerine ise yeniden Sezercik üzere bakıyoruz.

Valve’ın el bilgisayarı Steam Deck pek çok ülkede resmi kanallardan satışta fakat bilin bakalım hangi ülke buna dahil değil? Steam kütüphanesindeki oyunları avuçlarımıza sığdıran Steam Deck çıkışından beri tam 57 haftadır listenin birinci beşinden düşmüş değil.

4. Dünyanın yeni battle royale çılgınlığı ise Apex Legends.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından yayınlanan ekip bazlı battle royale oyunu Apex Legends oynaması büsbütün fiyatsız bir imal. Farklı güçlere sahip karakterleri ve kendine has görselliği ile süratli bir aksiyon da vadediyor.

5. Destiny 2 de başarılı bir grafik çizmeye devam ediyor.

Oynaması büsbütün fiyatsız olan bir öteki oyun olan Destiny 2 özlediğimiz MMO tecrübesini sunuyor. Güneş sisteminin farklı köşelerini ziyaret edip maceralara atıldığımız oyun bu hafta bir basamak yükselerek beşinci sırada.

Listenin kalanı ise şöyle:

  • Call of Duty: Çağdaş Warfare II

  • PUBG: Battlegrounds

  • FIFA 23

  • Sons of the Forest

  • Forza Horizon 5

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)