Şimdiki GTA 5 ve RDR 2 Satış Sayıları Muhakkak Oldu

Take-Two Interactive tarafından gerçekleştirilen yeni finansal konferans ile güncel GTA 5 ve RDR 2 satış rakamları da ortaya çıktı. Her iki oyun da oyuncuların ilgisini çekmeye tam gaz devam ediyor.


İlginizi Çekebilir: Yeni GTA 6 Fragmanı Ayrıntıları Sızdırıldı


Rockstar Games, az lakin öz oyun çıkartıyor. Lakin bu oyunlar, üzerlerinden ne kadar vakit geçerse geçsin kıymetinden hiçbir şey kaybetmediği üzere satışları artmaya devam ediyor. Özellikle GTA serisi için bunu söyleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere dün prestijiyle GTA 6 fragmanının yayınlanacağı vakit aşikâr olmuş iken, şimdiki oyun da sürat kesmeden satmaya devam ediyor. Birebiri Red Dead Redemption 2 için de geçerli elbette. Yakın bir vakit evvel Take-Two Interactive tarafından geride bıraktığımız çeyreğe gerçekleştirilen finansal konferans ile bu iki oyunun da şimdiki satış sayıları hakkında bilgiler paylaşıldı.

Güncel GTA 5 ve RDR 2 Satış Sayıları Artış Göstermeye Devam Ediyor

Öncelikli olarak GTA 5, dünya genelinde 195 milyon satış barajını geride bıraktı. Hatırlatma yapmak gerekirse, Kasım ayında açıklanan sayı 190 milyondu. Yani geride bıraktığımız çeyrekte 5 milyon adet satış daha gerçekleştirilmiş oldu.

Red Dead Redemption 2 ise 61 milyon satış sayısına ulaşmış. Kasım ayında açıklanan sayının 57 milyon olduğunu hatırlatalım. Bu bağlamda, Red Dead Redemption markasının dünya genelindeki toplam satış sayısı ise 86 milyonu bulmuş oldu.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)