Redfall’un Karakter Tanıtımları Layla Ellison ile Başlıyor

Redfall’un çıkışına 1 ay kadar bir müddet kalmış durumda. Arkane’in alışıldık şeklinin dışına çıktığı bir oyun olacak, bu deneme âlâ mi yoksa makûs mü sonuçlanır, önümüzdeki ay daima bir arada göreceğiz. Öncesindeyse tanıtımlar devam ediyor. Redfall’un da karakter tanıtımları faslına geçtiği görülüyor; birinci konuğumuz Layla Ellison:

Layla, biyomedikal mühendisliği alanında eğitimin alan ve Aevum araştırma merkezinde staj yapan, kendi halinde bir kızımız. Aslında artık çok da kendi halinde sayılmaz; arkadaşı Jason ile sinemaya giderken uğradıkları atak işin akışını değiştirmiş ve Layla, telekinetik güçleriyle alanlara çıkış yapmış durumda.

Şemsiyesini hem savunma hem de atak emeliyle kullanabiliyor. Kahramanımızın telekinetik güçleriyle nasıl bir performans sergileyeceğine dair örnekler de görüyoruz. Jason’a neler olduğu sorulduğunda “spoiler” demesinden hareketle, onu da oyunda görebileceğimiz sonucuna varıyoruz.

> Birinci Bakış – Redfall Oynadık

Redfall, 2 Mayıs’ta oyun severlerle buluşacak. Bakalım Arkane bu sefer nasıl bir performans sergileyecek. Merakla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)