PUBG MOBILE araba ikonu Bugatti ile iş birliğini duyurdu

Dünyanın en lüks ve özel harika arabalarından Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire, PUBG MOBILE savaş alanlarına eklendi.

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE, otomotiv kesiminin haute couture ikonu Bugatti ile yeni bir iş birliğini duyurdu. Bu iş birliği ile oyuncular, en özel üstün otomobillerden ikisinin direksiyonuna PUBG MOBILE’da geçecek.

Oyun severler 30 Nisan’a kadar, PUBG MOBILE’ın 2.5 güncellemesinin bir kesimi olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire’i kullanabilecek ve zımnî renk temalarının yanı sıra Bugatti temalı bir süs ve paraşütün kilidini açabilecekler.

Oyuncular Veyron serisinin en son modelini deneyecekler

Veyron muhteşem araba serisi Bugatti’yi otomotiv dünyasının doruğuna taşıdı ve serinin en son modeli olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, sözün tam manasıyla ‘hız’ manasına gelen ismiyle, dünyanın en süratli ve en güçlü üretim araçlarından biri oldu. Başlangıçta 2,2 milyon dolardan satılan, dünya çapında tükenmiş olan ve dünya rekoru kıran 408,84 km/s’lik araç PUBG MOBILE oyuncularının beğenisine sunuldu.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse’nin oyuna eklenmesi dışında, oyuncular tipinin tek örneği Bugatti La Voiture Noire’ı sürmek için eşsiz bir fırsata da sahip olacaklar. Bugatti’nin 110. yıldönümünü kutlamak için tanıtılan ve Bugatti Type 57 SC Atlantic’e hürmet için tek seferlik yapılan “La Voiture Noire”, Bugatti’nin kendi tarihine bir övgü niteliğinde ve Bugatti estetiğinin bir manifestosu olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca tek bir modeli bulunan bu iştirak ile PUBG MOBILE, oyuncularına cinsinin tek örneği olacak bir tecrübe sunuyor. 

Uluslararası üne sahip olan ve 110 yılı aşkın müddet evvel kurulan Bugatti, dünyanın en seçkin muhteşem araba markası olarak kendini kanıtladı. Öncü ruhu ve harikalık tutkusuyla tanınan Bugatti, zarafeti güçle birleştirerek otomotiv dizaynının sonlarını zorlamaya devam ediyor. 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Lideri Vincent Wang  “PUBG MOBILE olarak oyunculara en inanılmaz tecrübeleri yaşatmak için her vakit en önde gelen iş ortaklarını arıyoruz. Bugatti, 110 yılı aşkın müddettir dünyanın en çok aranan, güçlü ve ikonik araçlarından kimilerini yarattı ve otomotiv tasarımı alanında liderliğini sürdürüyor. Bugatti’nin üst seviye ve son derece özel üstün arabalarını PUBG MOBILE’a getirmekten ve oyuncuların savaş alanlarını yıkıp geçerken keyif almalarını sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)