PUBG: Battlegrounds’a Devasa Bir Tavuk Geliyor!

Her yıl 1 Nisan tarihini es geçmeyen Battle Royale oyunu, bu seneyi de es geçmeyecek. Yapılan yeni duyuru ile PUBG: Battlegrounds‘a devasa bir tavuk konuk olacak. Beraberinde Acayip Battle Royale ismiyle yeni bir mod da getiriyor. Pekala bizleri bu sefer neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

PUBG: Battlegrounds’a Devasa Bir Tavuk Uğrayacak

Her 1 Nisan’da PUBG: BATTLEGROUNDS, eşsiz bir değişikliğe sahip özel bir mod sunar. 2020’de Fantasy Battle Royale ile başladığımız serüvende, 2021’de POBG – The Original Battlegrounds ile 8-bit’e kavuştuk ve 2022’de Monster Chicken Royale ile büsbütün devasa canavar moduna geçtik. Bu yıl ise, LABS içinde Acayip Battle Royale modunu hazırlayarak, oyunculara yeni ve yırtıcı bir tecrübe sunuyoruz.

10 Nisan’a kadar mevcut olan Acayip Battle Royale, oyuncuların özel yetenekler kullanarak dev canavar tavuklar ve zombilere karşı savaştığı yabanî bir mod olacak. Lone Survivor karakterinin “rüyalarına” dayanan, bu akıllara sakinlik veren 1 Nisan tecrübesi; oyuncuların zombilerden, şanssız oyunculardan yahut tavuklardan OP Coinleri toplayarak daha yüksek HP, hasar almama, düşmanları harita üzerinde görme yeteneği üzere özel güçler ve daha fazlası için süreksiz OP eşyaları satın almalarını sağlar. Standart Battle Royale’de olduğu üzere, ayakta kalan son kadro kazanırken maç sonundaki birinci üç ekip da gelecekteki maçlar için ekstra OP Coinleri kazanır.

Oyuncuların moddan daha fazla zevk almaları için, Acayip Hayatta Amblemi, Avcı Sandıkları ve anahtarlarını kazanabileceği Acayip Battle Royale aktiflikleri de hazırladık. Acayip Battle Royale ve ilgili tüm etkinlikler hakkında ek detaylar BURADAN bulunabilir.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)