PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuru ile PS Plus Essential Nisan 2023 oyunları açıklığa kavuştu. Üzücü olmayan bir liste ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

4 Nisan 2023 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak oyunlar, Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron olarak açıklandılar. İçlerinden PlayStation 4 için olanlar, geriye uyumluluk takviyesi sayesinde PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek. Haliyle yeni jenerasyon konsol kullanıcıları, toplamda üç oyuna erişim sağlayabilecekler.

PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Detayları

  • Meet Your Maker (PS5 ve PS4)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS5 ve PS4)
  • Tails of Iron (PS5 ve PS4)

Meet Your Maker (PS5 ve PS4)

Meet Your Maker, her bir kısmın oyuncular tarafından dizayn edildiği kıyamet sonrası birinci kişi perspektifinden oynanan inşa ve yağma oyunu oluyor. Oynanışta başka oyuncular için tuzaklar ve müdafaalar ile dolu dış karakollar oluşturabilecek yahut öteki oyuncuların yarattığı kısımlara uğrayıp, ağır tempolu çatışmalara girebileceksiniz. Oynayış tarzınıza uygun hazır setler, destekler ve tek kullanımlık eşyalar alabiliyorsunuz.

Sackboy: A Big Adventure (PS5 ve PS4)

Kötülük ustası Vex, Sackboy karakterinin arkadaşlarını kaçırıyor ve Sanatdünya’yı bir kabusa çevirmek için Altüst Eder’i inşa etmeye zorluyor. Biz ise Sackboy olarak farklı farklı diyarları gezeceğimiz bir maceraya atılarak, hem arkadaşlarımızı hem de Sanatdünya’yı kurtarmaya çalışıyoruz.

Tails of Iron (PS5 ve PS4)

Tails of Iron can çıkaran yabanî arbedelerin olduğu efsanevi bir RYO. Hanedanın varisi Regi olarak tahtını geri almak için harikulade bir maceraya atıl. Cazibeli lakin tehlikeli bir dünyayı keşfet. Yürekli yoldaşlarından bir grup oluştur. Acımasız Kurbağalar klanının kökünü kazı!

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)