Overwatch 2’nin Yeni Karakteri, Arkadaşları Birbirine Düşürebilir

Henüz dün sabah saatlerinde sizlerle Overwatch 2’nin yeni takviye karakteri Lifeweaver’dan bahsetmiştik. Teknik ayrıntılarını öğrenebildiğimiz Taylandlı karakterimiz, artık de resmi oynanış görüntüsü ile karşımızda. Takviye ekibinin son üyesi olacak Lifeweaver, 11 Nisan’da yeni dönemle birlikte oyuna eklenmiş olacak.

Standart taarruzuyla kadro arkadaşlarına can basabilecek Lifeweaver, ikincil akınıyla ise seri atışlar yaparak hasar verdiği dikenler fırlatacak. Daha evvel bahsettiğimiz üzere Lifeweaver’ın kitinde “Petal Platform” isimli asansör misyonu gören bir yetenek bulunuyor. Görüntü içerisinde bu yeteneğin kullanım formlarından birini görebiliyoruz.

Rejuvenating Dash yeteneği ise Lifeweaver’ın bir noktaya süratli biçimde hareket ederek kendisine can basmasını sağlayacak. Life Grip isimli yetenek ise bir kadro arkadaşınızı kendinize çekmenize imkan sağlıyor. Ancak oyunun subreddit’i şimdiden bu yetenekle kendi arkadaşlarını farklı durumlara sokan oyuncuların görüntüleri ile dolu…

Lifeweaver’ın pasifi de karakterin kendisi kadar enteresan. Lifeweaver öldürüldüğünde yere, alan birinci bireye can basacak bir armağan düşürüyor. Bu hediyeyi düşmanlarınız da alabiliyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)