Marvel’s Avengers İçin Son Güncelleme Yayınlandı

Square Enix şirketinin tarihindeki başarısız oyunlar listesine Marvel’s Avengers, ismini çıkışından kısa bir müddet sonra yazdırmayı başardı. Bu tabloyu bilakis döndürmek için vakit içerisinde ziyadesiyle efor sarf edilmişti aslında, lakin bu da genel gidişatı değiştirmeye yetmedi. Ocak ayında yapılan duyurunun akabinde, halihazırda Game Pass servisinde de olan canlı servis yapısındaki Marvel’s Avengers için son güncelleme yayınlandı.

Marvel’s Avengers İçin Son Güncelleme Neler Getiriyor?

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında eş vakitli olarak yayınlanan 2.8 versiyonlu güncelleme ile oyunun genelinde çeşitli yanlışlar için çözümlemeler ve ayarlamalar gerçekleştiriliyor iken neredeyse tüm MCU evreninden esinlenişmiş ve esinlenilmemiş bütün kıyafetleri, karakter reaksiyonları, bitiriş hareketleri ve isim levhaları da otomatik olarak Hero Card’ınıza ekliyor. Bu vesile ile oyun içi mağazadaki bütün içeriklere çevrimiçi olmaksınız ve rastgele bir fiyat ödemeksizin erişim sağlayabileceksiniz. Buna ek olarak, Hero’s Catalysts ve Fragment Extractors da tıpkı formda oyundan kaldırılacak ve kazanılan Fragment ve tecrübe puanı oranları kalıcı olarak en aşağı 1.5 kat halinde ayarlanmış durumda.

Öte yandan, yeni güncelleme ile Shipments sistemi ve Hero Challenge Cards da oyundan kaldırılıyor. Haliyle her ikisiyle de kontaklı bütün eşyalara da otomatik olarak sahip olacaksınız. Buna ek olarak, tüm krediler oyun içi kaynaklara dönüştürülecek.

Son olarak, 30 Eylül 2023 tarihinde resmi takviye bütünüyle sonlandırılacak. Fakat yeni bir büyük gelişmeye kadar, ana senaryo ve çok oyunculu modların açık bırakılacağı da söylenmiş. Yani oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.

30 Eylül 2023 tarihi prestijiyle Marvel’s Avengers, dijital olarak satın alınamayacakmış. Yani çevrimiçi mağazalardan kaldırılacağı manasına geliyor. Oyunun Game Pass ve PlayStation Plus servislerinde yer alıyor, lakin geliştiricinin ‘bu sayfada ele alınan tüm değişiklikler oyunun Game Pass ve PlayStation Plus Extra sürümleri için de geçerli olacak’ söylemine bakılırsa, belirtilen tarihte her iki servisten de kaldırılacak olması yüksek ihtimal.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)