Hit and Boom İçin Sonlu Beta Testi Başlıyor!

İstanbul merkezli Türk oyun stüdyosu Funverse Games, geliştirmekte olduğu Hit and Boom oyunu için sonlu beta testini duyurdu. İştirakte bulunabileceğiniz beta testi ve oyun ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Hit and Boom Sonlu Beta Testleri Türkiye’deki oyunculara açılıyor!

Mitolojik rabler son güçlerini sentetik varlıklar üzerinde kullanınca, kimi şeylerin birebir kalmayacağını kestirim edebilirsiniz…

League of Legends, DOTA 2, Heroes of the Storm, Apex Legends üzere oyunlardan esinlenerek Funverse Games tarafından geliştirilen yerli MOBA oyunu Hit and Boom, Türkiye’deki oyuncular için hudutlu betaya başlıyor!

Beta sürecine katılabilmek için ilgili irtibattan e-postanız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Oynamaya hak kazandığınızda Steam platformu üzerinden oyunu indirip giriş yapabileceksiniz. Hit and Boom hudutlu beta sürecine buradan kayıt olun!

Hit and Boom’un geliştiricisi İstanbul merkezli Funverse Games, Türkiye’de etkin bir MOBA ve Espor kitlesi bulunduğundan oyununu mahallî oyuncuların kıymetli geri bildirimleri ile geliştirmeyi istiyor. Sonlu beta sürecini ise şimdilik yalnızca Türkiye’deki kullanıcılarına açıyor.

Şu an oyunda 6 farklı karaktere ilişkin 18 seçilebilir silah bulunmaktadır. Her silah karakterlere farklı yetenekler kazandırarak birebir vakitte oynanış üslubunu da farklı kılmaktadır. Size en uygun olan karakter-silah kombinasyonunda ustalaşabilir ve birebir vakitte kadro arkadaşlarınız ile ekip kombinasyonlarını da deneyebilirsiniz. İlerleyen süreçlerde oyuna yeni karakterler, silahlar ve birçok yeni içerik eklenmesi planlanıyor.

Hit and Boom daha süratli bir maç mühleti ve oynanış sunarken, üç koridor sisteminin klasik oynanışına yeni mekanikler kazandıran Battle Royale ögelerini da içeriyor. Bu durum öteki klasik MOBA’lar için geçerli değil. Oyun rakiplerine kıyasla oynanış esnekliğine sahip olduğundan, oyunun geliştiricileri de oyuna yeni seçenekler ve farklı oynanış özellikleri eklemek için üstünlüğe sahip olduklarına inanıyorlar. Oyun birinci olarak PC platformunda yayınlanacak olmasına rağmen, ilerleyen vakitlerde konsol için çapraz platform dayanağı ve gamepad dayanağının gelmesi bekleniyor.

Funverse Games’in bu süreçten beklentisi Türkiye’deki oyuncu kitlesinden alacağı geri bildirimler ile oyunu bir sonraki düzeye taşımak ve memleketler arası açık beta sürecine çok daha kuvvetli bir formda geçiş sağlamak olacak.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)