Ghostwire: Tokyo Xbox Series’e de Geldi!

Geçtiğimiz yıl PC ve konsol tarafında PlayStation 5 için özel olarak çıkan Ghostwire: Tokyo Xbox Series için de satışa sunuldu. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan oyunu, artık mevcut kuşak Xbox kullanıcılarıyla da buluştu. Şayet etkin Game Pass aboneliğiniz varsa, sevinebilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Game Pass Nisan 2023 Oyunları Listelendi


Ghostwire: Tokyo, Artık Xbox Series’te de Mevcut!

Bugünden itibaren Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass oyuncuları Tango Gameworks’ün eleştirmenlerce beğenilen doğaüstü aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo’yu deneyimleyebilecekler. Ek olarak Tango Gameworks yepisyeni bir oyun modu, keşfedilecek yeni bölgeler, uzatılmış öykü orta sahneleri ve geliştirilmiş savaş seçeneklerinin yer aldığı Spider’s Thread güncellemesini de tüm platformlar (PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC) için yayınladı.

Ghostwire: Tokyo’nun Xbox’ta çıkan sürümü, oyunun birinci çıktığı tarihten bu yana olan tüm güncellemeleri ve Spider’s Thread güncellemesini kapsayarak size oyunun en eksiksiz halini sunacak. Keşfedecek yeni bölgeler, yüzleşecek düşmanlar ve yüzleşirken kullanacağınız yetenekler içeren Spider’s Thread oyun modu dahil birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor. Ayrıyeten bu güncellemeyle birlikte oynanış kalitesi düzeltmeleri de geliyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)