Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (6 Nisan)

Amerika menşeli şirket, bizleri ikişer oyun ile sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu hafta listemizde bir AAA bir de bağımsız oyun bulunuyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta yapılan açıklamayla, bu hafta esasen Blazing Sails ve Dying Light Enhanced Edition verilecekti. Ne var ki sonradan yapılan değişiklik ile Blazing Sails yerine shapez oyunu seçilmiş. Her ikisini de 13 Nisan 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise MORDHAU ve Second Extinction olacak.

shapez Hakkında

Shapez geometrik biçimlerin otomatik üretimi için fabrika
kurabildiğiniz sakinleştirici bir oyundur.

Seviye arttıkça haller daha karmaşık hale gelecek ve sonsuz haritada genişlemen gerekecek!

Ve bu kâfi değilmiş üzere, haller için talebi karşılamak için daha fazla üretim yapmalısın – buna tek yardımcı olacak şey ise genişleme!

En başta yalnızca halleri işlerken, sonradan onları boyaman gerekecek – bunun için boyaları çıkarmalı ve karıştırmalısın!

Dying Light Enhanced Edition Hakkında

Açık dünya hayatta kalma oyununda, Harran isimli hayali bir orta-doğu kentinin karantina altındaki bölgesine sızması için gönderilen Kyle Crane isimli bilinmeyen operasyon casusu rolündesiniz. Dört oyuncuya kadar kooperatif takviyesi ile oynayabildiğiniz Dying Light, dinamik bir gece-gündüz geçişi sunuyor. Enfeksiyonlu düşmanlarınız gündüz vakti yavaş ve zayıf iken, gece vakti ise son derece sağlam ve saldırgan oluyorlar. Oyunda hem uzak hem de yakın aralı silahlar kullanabiliyorken, akıcı bir parkur sistemi ile öne çıktığını da söylemeden geçmeyelim.

Enhanced Edition ise The Following, büyük ve özgün bir haritada ana karakterimiz ile ilgili yesyeni bir kıssa anlatıyor olup, özelleştirilebilir arazi araçlarını da kullanımımıza sunuyor. Dört indirilebilir içerikten kendi yan kıssasına sahip bir mod iken, Cuisine & Cargo iki yeni karantina bölgesini, En Büyük Afetzede Paketi (Ultimate Survivor Bundle) özel silahlar ve kıyafetler ve Kaza Testi Görünüm Paketi de aracınızı özelleştirmek için bir görünüm paketi oluyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)