FIFA 23 için dev güncelleme! Takım genişliyor!

NWSL’nin 12 takımı ve kadrolarında oynayan tüm bayan atletler, bu yıl daha sonra EA Sports FC olarak yine markalaşacağı vakit da dahil olmak üzere, serinin ileriye dönük bir modülü olacak.

FIFA 23, İngiltere ve Fransa’da Kadınlar Üstün Ligi ve 1. Lig’den 24 grubun külliyen birlikte yayınlandı. Oyun tıpkı vakitte EA’nın kapakta birinci kere bir bayan oyuncuya yer vermesine de damgasını vurdu ve Ulitmate Edition’da Chelsea’den Sam Kerr yer aldı. Sonuç olarak, seri, EA’nın profesyonel bayan oyuncuları birinci defa eklediği FIFA 16’dan bu yana çok yol kat etti.

15 Mart’ta 12 NWSL grubunun tamamı FIFA 23’ün Başlangıç oyun modlarında oynamaya hazır olacak. Ayrıyeten oyunun Turnuva Modunda, Çevrimiçi Dönemlerde ve Dostluk Maçlarında da mevcut olacaklar.

FIFA 23 için dev güncelleme! Takım genişliyor!

Her iki ekip da NWSL’den ise EA, oyuncuların “gerçek” bir maç yayını tecrübesi göreceğini söylüyor. Ayrıyeten şirket, Santra ve Turnuva oyun modlarında UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi’nde (UWCL) oynama seçeneğini ekliyor. Ayrıyeten UWCL tecrübesini tamamlamak için Juventus ve Real Madrid dahil olmak üzere dört yeni Avrupa kulübü ekliyor.

NWSL Komiseri Jessica Berman, “NWSL’yi konutu olarak gören atletler dünyanın en düzgünlerinden kimileri ve bu eşsiz oyun tecrübesi aracılığıyla yeteneklerini daha fazla sergileme fırsatı bulduğumuz için heyecanlıyız” dedi. Taraftarların oynamaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz ve 25 Mart’ta 11. dönemimize başladığımızda oyuncular ve lig için bu kutlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

FIFA 23, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de mevcut.

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)