Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alacak

Ünlü direktör Fatih Akın Death Stranding 2 oyununda da karşımıza çıkacak. Pekala kendisinin rolü ne olacak? Posteri ve ayrıntıları haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Death Stranding 2 On the Beach 2025 Yılında Çıkacak


Sony Interactive Entertainment, yeni State of Play sunumunu bugünün birinci saatlerinde gerçekleştirdi. Yeni oyun duyurularına ek olarak, geliştirilme basamağındaki oyunlar hakkında da aktüel bilgilere ulaştık. Hideo Kojima ile Death Stranding 2 de geceye renk katanlar ortasında yer almıştı. On dakikaya yakın bir fragmanın yanı sıra, oyunun sonuncu ismi da teyit edildi: Death Stranding 2 On the Beach.

Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alıyor!

Her şey bir yana, devam oyunu ile ilgili bir ayrıntı vardı ki biz Türk oyuncuları epeyce heyecanlandırdı ve memnun etti. Ünlü direktör Fatih Akın Death Stranding 2 oyununda kendisine yer buldu. Akın, Jonathan Roumie rolünde olacak ve bir nevi son çıkan God of War oyunlarındaki Mimir üzere bir fonksiyonu olacak. Yani bir etrafı keşfeder iken yoldaşlık edecek ve kıymetli bilgiler verecek.

1973 yılında Hamburg kentinde doğmuş olan Alman direktör, senarist, üretimci ve oyuncu Fatih Akın, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen), Duvara Karşı) (Head-On) ve Hayatın Kıyısında (The Edge of Heaven) dahil pek imale imza atmıştı. Bununla birlikte, Altın Ayı dahil pek çok ödül de kazanmıştı.

2025 yılında çıkması beklenen Death Stranding 2 On the Beach, halihazırda PlayStation 5 için özel olarak geliştiriliyor. Çıkışından bir mühlet sonra, hiç elbet ki öteki platformlar için de uyarlanacaktır.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)