eFootball Dönem 4 Başladı

eFootball Dönem 4, bugün prestijiyle başladı. Brezilya temalı mükafatlar, meydan okumalar ve etkinlikler sizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Emmy Ödüllü Direktör The Last of Us Dönem 2 Takımına Katıldı


eFootball Dönem 4 Başladı: Neler Sunuluyor?

Konami Digital Entertainment B.V. bugün prestijiyle, amiral gemisi futbol oyunu ‘eFootball’ın 4. Sezou: “The Carnival Vibe”ın (Karnaval Havası) başladığını duyurdu. Oyuncular bu dönem bir dizi giriş bonusu, aktiflik ve öğe aracılığıyla kadrolarında samba ruhunu yaşatacak.

Giriş hediyeleri

4. Dönem, kullanıcılara eFootball’a giriş yapmaları karşılığında birçok fiyatsız ikram verecek. Bunlar ortasında, kullanıcıların Danilo, Marquinhos, Pedro, Raphael Veiga ve Renan Lodi’yi Hayal Kadrolarına ekleyebileceği ‘Highlight: Brezilya’ oyuncuları için 3 adet Chance Deals (Şans Fırsatı) yer alıyor.

Ancak, “The Carnival Vibe”, hiçbir şeyi talihe bırakmıyor ve tüm oyunculara garantili bir süperstar da armağan ediyor: 4. Dönemin 1. gününden itibaren herkes fiyatsız bir Neymar Jr Highlight kartına sahip olabilir.

Etkinlikler

Yeni dönemde Brezilya, futbol efsaneleri ve çok daha fazlasını içeren, temalı bir dizi aktiflik olacak ve kullanıcılar takımlarını test etmek ve geliştirmek için birçok fırsat yakalayacaklar.

Oyunseverler, bu aktiflikleri tamamlayarak ‘Highlight: Brazil’ için 2 kata kadar Talih Fırsatı, 15.000 GP’ye kadar ve 110.000 XP’ye kadar Exp Training Programı kazanabilirler.

Ekstra öğeler

Kullanıcılar, Düş Kadrolarına “Karnaval Havası”nı getirmek için, baht fırsatlarını kullanarak üstte bahsi geçen üç Brezilyalı oyuncudan birini takımlarına getirebilir, fiyatsız Neymar Jr kartlarını ekleyebilir ve kombini tamamlamak için samba yıldızlarını yeni eFootball Carnival ’24 formasıyla giydirebilirler.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)