Diablo 4’ün Battle Pass’ini Tamamlamak Yaklaşık 80 Saat Sürecek

Bildiğiniz üzere Blizzard, Diablo 4 ile birlikte battle pass sistemine geçiş yapmaya hazırlanıyor. Bu sistemin yalnızca kozmetik içereceği daha evvel açıklanmıştı. Bahsi geçen kozmetikler ise şimdiden birtakım oyuncuların ağzını sulandırmış durumda. Ama battle pass’teki tüm kozmetiklere sahip olmak, yaklaşık 80 saat sürecek.

Açıklama, oyunun zirvesindeki isimlerden Joe Piepiora’dan geldi. PC Gamer takımına konuşan Piepiora, Diablo 4’ün battle pass’inin yaklaşık olarak 80 saatte tamamlanabileceğini belirtirken, karakterinizi 100. düzeye getirmenin ise oynayış stilinize nazaran biraz daha fazla sürebileceğini tabir ediyor.

  • Diablo 3’e Veda Zamanı

Geliştirici, “Diablo 4’ün bir mesaiye dönüşmemesi gerektiğini” de açık açık söylemiş. Piepiora ve stüdyodaki tüm isimler, 100. düzeye geldikten sonra kendi build’iniz ile Diablo 4’ün tadını doyasıya çıkarmanızı bekliyor.

80 saat kulağa hayli korkutucu geliyor olabilir. Öte yandan Diablo 3’te, rastgele bir dönemde leaderboard’a girebilmek için de misal bir müddet harcamanız gerektiğinin altını çizelim.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)