CS:GO, Artık De Bir Roguelike’a Dönüştü

Valve, oyun dünyasının gündemini Counter-Strike 2’yi açıklayarak bir epey karıştırmış durumda. Artık kült statüsü kazanan CS:GO ise günden günde daha fazla oyuncuyu çekmeyi başarıyor. Hala içerisinde ömür barındıran oyun, hayli farklı bir mod ile karşımıza çıktı.

Mod dünyasının her daim bizi şaşırttığı ortada. Ancak bu defa, “OrelStealth” isimli bir kullanıcı tüm CS:GO topluluğunu şaşırtmayı başaracak üzere. Geliştiricinin “Rogue” ismini verdiği bu mod, Counter-Strike’ı bir multiplayer roguelike’a çeviriyor. Evet, multiplayer bir roguelike diyoruz…

Tamamen rastgele formda hazırlanan haritalarda her oyunda farklı kartlar toplayabilecek, lanetler ve yetenekler kullanabileceksiniz. Her roguelike’ta olduğu üzere gücünüzü artırarak ilerleyen düzeylerde çok daha güçlü boss’lar ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz.

Farklı yeteneklere sahip 8 karakterden birini oyun başında seçerek maceraya başlıyorsunuz. OrelStealth şimdi projesinin en son haline ulaşmadığını belirtiyor. Maalesef kendisinin son haline gelmesi için de CS2’yi beklememiz gerekecek. Lakin şu anda modu indirip tecrübe etmeniz mümkün.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)