Avowed’da Birden Fazla Son Olacak

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilmesine devam edilen oyun hakkında yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Söylenene nazaran, Avowed’da birden fazla son ile karşılaşacağız.


İlginizi Çekebilir: Yeni Avowed Ayrıntıları Ortaya Çıktı


2020 yılının Temmuz ayındaki Xbox Games Showcase sırasında duyurulmuş olan aksiyon-rol yapma oyunu tipindeki Avowed, geçtiğimiz haftalarda yapılan Xbox Developer_Direct sunumunda da karşımıza çıkmış ve oynanışa dair pek çok yeni ayrıntı bizlere sunulmuştu.

Avowed’da Birden Fazla Son Görebilmek Mümkün Olacak

PC ve Xbox için geliştirilen ve sonbahar aylarında satışa sunulması beklenen oyun için, IGN tarafından oyun direktörü Carrie Patel ile bir röportaj ile yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Buna nazaran, Avowed’da birden fazla son olacakmış. Lakin Patel, her ne kadar seçimler ve bu seçimlere bağlı olarak farklı sonuçlar ile karşılaşacak olsak da, romantizmin ve yoldaşlarımız için kabul görme sisteminin işin içine dahil edilmeyeceğini söylüyor.

Seçimler ise daha çok oyuncuların kendilerini söz edebilmesi ile alakalı olacakmış. Yani her bir vazifenin, verdiğimiz kararlar bağlamında, oyunun geçtiği dünyaya kalıcı tesir bırakan bir finali olmayacakmış. Bunun münasebeti ise, her şeyin beklendiği doğrultuda gerçekleşecek olmasının oyunculara sıkıcı gelebileceği fikri. Yani kimi kararların sonuçlarının etrafımızdaki karakterler üzerinde büyük bir tesiri olacak iken, bazen de ziyadesiyle şahsî bir öykü ile karşılaşacakmışız.

Oyunun direktörü Carrie Patel, rol yapma oyunlarının en uygun yanının içeriğin ton, cins, kapsam ve tabiat olarak birden fazla tarafa gerçek gidebilmesi olduğunu söylüyor. Avowed oyununda da bizlere çok farklı tecrübeler edinebileceğimiz büyük bir dünya sunulacakmış.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)