Amnesia: The Bunker Birazcık Daha Gecikecek

Frictional Games tarafından yapılan duyuru ile Amnesia: The Bunker, birazcık daha gecikecek. Lakin oyunu bekleyen takipçilerimiz üzülmesinler, tekrar Mayıs ayı içerisinde oynamaya başlayabileceksiniz. Yeni tarih ve erteleme nedeniyle ilgili söylenenler haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Atlas Fallen Ertelendi! Ne Vakit Çıkacak?


Üç yıllık bir ortanın akabinde, bu yıl içerisinde yeni Amnesia oyunu ile buluşacağız. Aralık ayında duyurulmuş olan Amnesia: The Bunker, bizi bu kere da Fransız asker Henri Clement rolüne büründürecek ve yeniden dehşet dolu anlar yaşatacak.

Oynanış manasında yenilikler ile de karşılaşacağımız oyun, bildiğiniz üzere Mart ayında çıkması beklenir iken 16 Mayıs 2023 tarihine ertelenmişti. Kuvvetli geçen kış koşullarının getirdiği hastalıklar ve bu bağlamda da geliştirilme kademesine sık sık orta vermek zorunda kalan geliştirici takım, oyunu çarçabuk bize sunmayı istemediğini lisana getirmişti.

Amnesia: The Bunker Ne Vakit Çıkıyor?

Bugün de oyunun bir kere daha ertelendiği duyuruldu. Fakat bu kere yalnızca yedi günlük bir gecikme olacağı söylenmiş. Yani Amnesia: The Bunker, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series için 23 Mayıs 2023 tarihinde satışa sunulacak. Fazladan edinilen bir haftalık mühlet de, oyunun biraz daha fazla cilalanması ve çıkış gününden evvel her şeyin kusursuz olmasının garantilenmesi için kullanılacakmış.

Birinci Dünya Savaşı periyodunda geçecek olan oyunda, taburu tarafından artta bırakılan ve kendini terk edilmiş askeri bir yeraltı sığınağında bulan Fransız asker Henri Clement rolünde olacağız. Varsayım edebileceğiniz üzere, burada yalnız olmayacağız. Etrafta dolaşan ölümcül bir iz şoför olacak.

Yeraltı sığınağının koridorları boyunca keşif yapabileceğiz. Ne var ki bunu yaparken, hem yaratığa hem de etraftaki tuzaklara ve daha diğer tehlikelere dikkat etmemiz gerekecek. Hayatta kalabilmek için yeteneklerimize ve sonlu kaynaklarımıza başvurmak durumunda olacağız.

Amnesia: The Bunker oynanışı ile oyuncu seçimlerine öncelik tanınarak, burun buruna geldiğimiz tehlikeleri ve bulmacalar ve yolumuzu tıkayan şeyler dahil zorlukları aşmada farklı metotlar deneyebileceğiz.

Stüdyo tarafından verilen ayrıntılarda yanımızda bir altıpatların ve kendinden şarjlı el fenerinin de bulunacağı oyunda, anbean vereceğimiz kararların da denetimi de bizde olacak.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)